Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh T Phantom Cats

4. 11. 2014

                        Vrh T Phantom Cats

Narozený: 13.5.2014

Matka Ivica von den Schwarzwaldtigern

Otec: Gabriel Xerxes

 

Ivy, porodila naprosto bez problémů, během dvou hodin 4 miminka. Krásná zdravá miminka, maminka je v pořádku a vzorně se stará.

1. Tequila Midnight - SIB fs 09 - černá stříbřitá želvička s bílou - nádherná holka, se zvláštně rozloženou barvou.

 

Tequila byla v podstatě zamluvená ještě před narozením, letěla společně s naším Princem Caspianem do chovné stanice k Carole do Švédska.

 

2. Transylvania - SIB fs 22 - černě stříbřitá želvička s mramorovou kresbou - moc krásná holka. S nádhernou dokonalou hlavičkou, krásnou kresbou, opravdu krásná holčička.

V podstatě ihned po narození byla zamluvena do Itálie k Pamele do chovné stanice Anima Siberana. V 5 měsících byla Sylvinka na své první výstavě a měla obrovský úspěch.

 

3. Twilight Angel - NEM n 21 - seal tabby point - krásný milý chlapeče...vlastně hned po narození byl zamluvený do chovné stanice do Itálie, ale nakonec se chovatelka rozmyslela, a vybrala si místo Andílka Santiana. Ale Andílek okouzlil jednu slečnu a žije v Praze jako mazlíček.

4. Tender Black Kiss - SIB n 09 - černýá s bílou - kdyby byl Black se stříbrem, šel by do chovné stanice do Polska k chovatelce, která si ho zamluvila ihned po narození, ale bohužel, Black stříbro nemá a tak nám zbyl doma....přestože je nádherný, veliký, robusní, snad nejlepší z vrhu a hlavně se super!!!! povahou. Kdyby byl Black holčička, určitě zůstane doma, ale bohužel je to kluk, i když opravdu úžasný a dokonalý. Nakonec si Blacka v 5,5 měsících vyhlédla jedna paní  z Lucemburska. Zamilovala se do něj a chce ho jako domácího mazlíčka. Je to veliká škoda, Black je opravdu fantastický, ale zase bude mít klidný spokojený život jako domácí mazlíček v Lucembursku.

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil 4.0 can break 99% types of captchas

(MashaDip, 14. 12. 2017 0:05)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.