Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh S Phantom Cats

4. 11. 2014

Vrh S Phantom Cats

Narozený: 24.3.2014

Matka: Cya Baya Wild Jessamine

Otec: Antonio Larja Fantasia 

baya-a-tonik-v-ramecku.jpg24.3.2014 v noci Baya během dvou hodin porodila 6 miminek. Byl to jeden z náročnější porodů. Ale zvládly jsme ho. Máme 4 kluky a 2 holčičky.

1.holčička - Shirien - porodní váha 112g. Byla v barvě seal point s bílou. Bohužel, Shirien odešla po týdnu do kočičího nebe. Krásná malá bojovnice prohrála svůj boj o život.

2. kluk - Santiano - porodní váha .... Barva seal tabby point s bílou. Nádherný vynikající v typu, jen povahově malinko opatrnější. Ale v typu opravdu krásný veliký robusní kluk. Santiano je krásný kluk, s nádhernou kulatou hlavou. Bohužel je trochu opatrnější k lidem. Moc jim nevěří, ale když se rozkouká, pak okusuje nohy, ruce...pak si dovoluje :-) Je to bojovník. Ve třech měsících se jeho povaha začala měnit, je stále více sebevědomý, je nádherný, veliký, robusní, mohl by mít trochu tmavší oko, ale má dokonalou srst, hrubou jako dráty.  Santiana si vybrala jedna velice dobrá chovatelka do Itálie. Jsem na něj moc hrdá. Roste z něj obrovský krásný kocour. Ale jelikož má Santiano po mámě spíše nedůvěřivější povahu, rozhodla se chovatelka, že ho dá ydlet ke kamarádce. Zůstane nadále v její chovné stanici, jako chovný kocour, ale bydlí u její kamarádky, jako rozmazlovaný a hýčkaný jedináček a je moc spokojený. Přesně to Santík potřeboval!!!!

 

3. kluk - Star of Mambo - porodní váha    Barva seal tabby point s bílou - bicolor.

Mambo je z tohoto vrhu asi "nejoprásklejší" kotě. Je hodně kontaktní, pořád za mnou chodí, až mám pocit, že mi chce něco říct, jak na mně kouká :-) Je úžasný a moc dobrý v typu. Hlavně je Mambo rozhodně největší mazel ze všech 16-ti koťat, která nám běhala po bytě. Sice by se hodil k chovu, ale pro něj bude rozhodně lepší, když bude doma jako domácí mazlíček, který bude mít vždy člověka k mazlení po ruce. Mambo miluje lidi, potřebuje lidi....a také odjel jako domácí mazlíček, ke kočičímu mainskému kamarádovi ale také hlavně k mladým manželům, kteří vždy budou Mambovi na blízku, když bude mít potřebu se mazlit :-)

4 . Shake Chocolate -  kluk - porodní váha ...Barva seal point s bílou.

Shake je milý, moc milý kocourek.  Má nádhernýá hrdý pohled. Aby ne, Shake poletí spolu s kočičkou Queen Victoria působit do chovné stanice do USA. Shake je krasavec, jen by mohl mít malinko silnější bradu. Ale jinak má velké kouzlo osobnosti. Opravdu z něj roste nádherný veliký robusní kluk. Mám z něj velikánksou radost. Roste do krásy, nejen co se typu týče, ale i do duševní krásy, roste z něj vynikající mazel. A poletí se svoji kamarádkou z vrhu Q - s Victorií do CHS do USA. Pro Shake a Queen Victorii si poslala chovatelka z Ameriky kurýrku, nechtěla je nechat letět samotné v zavazadlovém prostoru, chtěla, aby měli dohled v kabince. Moc si toho vážím, protože to jistě nebyla laciná záležitost. Drahá Kathleen moc děkuji. Miláčkové se ji za to odměnili mazlením a vrněním v podstatě hned po příletu. Mám z nich ohromnou radost.

5. Sebastian - kluk - porodní váha Barva seal tabby point.

Sebastianek - ohromné kouzlo osobnosti. Maličký klulatý medvídek, Bastík si musí získat srdce snad každého, kdo se na něj podívá.  Moc mu sluší i jméno. Je tak jemný, přitom má kocouří výraz. Ze Sebastianka vyroste velikánský krasavec. Bastík si našel nádhernou novou rodinu, kam určitě skvěle zapadne jako domácí mazlíček a rovnocenný člen domácnosti.  ...a přesně tak to je, Sebastianek si docela rychle zvykl, jen asi dva dny se mu stýskalo po kamarádech, on je hodně hravý,. Teď už vzal za kamarády "svoje lidičky", ...ale myslím, že Sebastianek by byl moc vděčný za nějakého kočičího kamaráda nebo kamarádku :-)

 

6. Shenai - holčička - porodní váha   barva seal point s bílou.

Shenai je nádherná holka, krásně zbarvená po mamině. Shenai byla téměř okamžitě po narození zamluvena do chovné stanice v Polsku. Bohužel neroste až tak dobře, aby mohla být zařazena do chovu a tak jsem ji raději vybrala kariéru chovného postelového mazlíčka. Doufám, že i přes její malý handicap, estetickou vadu na očíčku, si ji někdo zamiluje a vybere si ji. Shenai nakonec odjela rovnou s Riem. Slečna je úžasná, a vzala Shenai rovnou s kamarádem, protože pro ni to tak bude nejlepší. Má trošku nedůvěru k lidem a potřebuje psychickou oporu v kamarádovi, a to Rio určitě je.   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář