Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh R Phantom Cats

4. 11. 2014

Vrh R Phantom Cats

Narozený: 17.3.2014

Matka: Elbereth z Chřibských Hor

Otec: Laguna Syberiana Bel Ami Fuentovic 

ami_a_bety_2_v_ramecku.jpg

Betynka je sice prvorodička, ale svoji premiéru zvládla naprosto s přehledem zkušené maminy. Během hodiny a půl, bez sebemenších problémů, přivedla na svět 4 nádherná miminka, 4 něvičky, z toho jsou opět kluci v přesile 3:1.  Miminka se mají krásně k světu a jsem z nich opravdu nadšená. V podstatě můžu hromadně napsat to samé o všech. Nádherné kulaté hlavy, nádherné široké nosy, krásně robusní stavba těla. Jedno koťátko hezčí než druhé....i když ..jednu favoritku tu přeci jen mám, krásnou něžnou princezničku Rachel, alias Rose. 

Rio de Janeiro - kluk č.1: porodní váha 98g, barva: černá s kresbou se stříbrem - seal silver tabby point.

EMS kód: NEM ns 21

Rio je takový "Rákosníček"....skřítek neposeda, zvědavý jako opička :-) Fakt to na něj perfektně sedí. A čím je starší, tím více. Je to opravdu veliký průzkumník, zvědavec a milovník lidí. Rio skutečně potřebuje k životu lidi.
Rio odjel do Brna, dělat společnost malé holčičce, kocouřímu kamarádovi a společně s ním odjela i malá Shenai. Myslím, že našli tu nejlepší paničku, co si mohli přát. Slečna myslí v první řadě na zvířata, myslím, že má pro ně úžasný cit a budou určitě šťastní a spokojení.  Rio je šťastný, užívá si kamarádství s pejskem a dokonce chodí s paničkou do práce a studenti se na něm učí, jak se vyšetřuje EKG u kočiček ...a Rio si to patřičně užívá, je prý šťastný, že je středem pozornosti....taková je to povaha!!!!

Ricci Hot Chilli - kluk č.2, porodní váha 106g, barva modrá s kresbou - blue tabby point

EMS kód: NEM a 21

Ricci je trošku opatrnější, než jeho bratr Rio, ale ne zase o moc. Je to také takový malý "koumák". Ač má v očích takový trošku "nešťastný výraz", je to spokojené miminko. Je nejsvětlejší ze sourozenců. Je to krásný jemný kluk, který ovšem ještě bude trošku času potřebovat, než bude vypadat jako pořádný kocour.  ...ale on jednou bude!!! Ricci je rezervovaný na mazlíčka. Z Ricciho roste obr, s moc milou přátelskou povahou. Ricci odjel k mladým manželům do Prahy. Také přijel a bydlel, jako jeho mamina Betynka.

 

Rachel Moira, přejmenovaná na Rose le Fay - jméno si vybrala chovatelka z Německa, kam Rose půjde. - holčička, porodní váha 110g, barva černá se stříbrem s kresbou - seal silver tabby point

EMS kód: NEM ns 21 
Rose je velice kultivovaná mladá dáma, zdá se, že nebude "poděs" po mámě :-) Je opravdu relativně klidná, nebojácná....zrovna včera si stoupla pod dcery zlatého retrívra a vzlížela k němu do výšky :-) ...vypadalo to hodně komicky. Ale ani se nehla.  Rose je  rezervovaná do CHS do Německa. Tento vrh má prostě super povahy. I Rose přijela a bydlela. A to se musela seznamovat s cizíma kočkama a kocourama :-) ...Rose v CHS Bogatyr moc milují, prý ještě neměli kočičku s takovou milou povahou. Tak to nás moc moc těší! Stále nám Olivia píše, co je Rose za povahu...stále se prý smějí a stále si s ní užívají mnopho legrace. Stále má super povahu!!

Rocco True Force - kluk č.3, porodní váha 112g, barva modrá s kresbou - blue tabby point.

EMS kód: NEM a 21
Rocco je nejlepší kluk z tohoto vrhu. Je to krasavec. Nádherný kluk s vlastním názorem. On je milostpán, on je někdo a tak se podle toho k němu člověk musí chovat....asi tak vzlíží na svět Rocco. Sebevědomí mu fakt nechybí. Ale on je skutečně krásný, tak má být na co hrdý. Snad si ho někdo vybere do chovu. Nakonec je Rocco rezervovaný na mazlíčka. Odjel k jedné moc milé paní a jejímu příteli. Myslím, že se tam bude mít jako v ráji.  Rocco bude obrovský hrdý kocour! Nádherný!

...prostě tato miminka jsou jako přes kopírák :-) Je to nádherný vyrovnaný vrh!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil will crash worldwide internet

(MashaDip, 14. 12. 2017 0:11)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.