Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh Q Phantom Cats

4. 11. 2014

Vrh Q Phantom Cats

Narozený: 14.3.2014

Matka: My Fluffy Happiness Fiona

Otec: Gabriel Xerxes

 fifi_a_charlie_v_ramecku.jpg

Fifinka měla velice těžký porod. Přibrala téměř neuvěřitelná 2kg, proto v posledních dnech březosti baštila velmi málo a na samotný porod neměla moc sílu. Dvě miminka jsme ještě doma zvládli, ale pří třetím jsme museli jet k panu doktorovi, aby nám pomohl. Naštěstí jí pan doktor pomáhal doslova a nemusel jí řezat. Takže s jeho pomocí Fifinka porodila ještě další dvě miminka. O první dvě miminka se v době, kdy jsme byli u pana doktora vzorně postarala Stasynka. Nyní se starají holky společně o svých sedm miminek.

Tento vrh se zdá, podle očekávání, naprosto super povahy, klidní, splachovací, při focení spinkají...sice měli menší porodní váhy, než miminka od Stasy, ale kostra tam je, však oni to jistě brzy doženou :-)...však mají být po kom velcí a mohutní :-) (tatínek má záda jako gauč a váží cca 6,5-7kg - nevejde se nám na váhu ).

Queen Victoria: porodní váha 94g, barva černě želvovinová s kresbou - seal torbie

EMS kód: NEM f 21

Queen, prostě Queen - jméno k ní naprosto sedí, roste do krásy, bude z ní nádherná milá královna, bude mít jemnost maminy. Victoria - vítězství! Byla první, vyhrála svůj boj hned při porodu, protože mamina neměla moc síly jí pomoci na svět a tak jsme společně vyhrály!  Je to nádherná královna, která vždy bude vítězit . Hodně sebevědomá, až drzá slečinka, celá mama :-) Je rezervovaná do CHS do USA.queen-victoria-day-6--3-.jpg Let do USA Vicky zvládla, a po chvíli byla v novém domově "jako doma". Má maminy povahu, musí mít poslední slovo, musí být u všeho, je více pejsek, než kočička :-) Jsem moc zvědavá, jak holka vyroste. Roste fantasticky. V 8 měsících je z ní neskutečně krásná holka!!! Jsem na ni moc pyšná!

 

Quinn Phoenix: porodní váha 106g, barva černá stříbřitá mramorovaná - black silver blotched
EMS kód: SIB ns 22

Quinn si vytáhl roli "ošklivého káčátka" ...jen ten vývoj v krásnou labuť trošku urychlil a během týdne se z nijakého kocourka mění v nádherného, robusního kocoura s krásnou hlavou. Má nádhernou mramorovanou kresbu po otci. A opět super povaha! Tento vrh prostě nemůže mít špatnou povahu. Fifinka je více pejsek, než kočička a Gabriel, alias Charlie, je prostě oddaný kocour milující celý svět.  Quinn opravdu roste do krásy, z obou rodičů má to nej, kostru - krátkou robusní - po tátovi, je mazel po obou a po mámě je strašně upovídaný :-)  Pro Quinna si osobně přijeli dva pánové, chovatelé z Holanska. Myslím, že lepší domov si Quinn nemohl přát.  Dělá nám ohromnou čest, jsem na něj moc pyšná, protože oba pánové ho neustále chválí, jak je krásný a jaký má vyjímečný charakter. quinn-phoenix-day-6--1-.jpgA na své první výstavě měl Quinn veliký úspěch, získal CAC v juniorech a dokonce vyhrál BIV i s dospělými kočkami. A hned dva týdny na to opět vyhrál BIV!!! Moc gratulujeme! Jsem na něj moc hrdí! Mám z něj velikou radost. Jeho moc milá přitulná kamarádská povaha mu stále drží i v jeho 8 měsících.

 

Quentin Esprit: porodní váha 86g, barva  černá s kresbou -se stříbrem - seal silver tabby point
EMS kód: NEM ns 21
Quentin - neskutečný pohodář. Sice nejmenší porodní váha, ale má takový apeptit, že hodně rychle dohnal své sourozence. Zdá se, že Quentin bude opravdu kocourek, kterého nic a nikdo nerozhází. Hlavně, když má mamina (je jedno která :-) )dostatek mlíčka a on má pak prostor na spaní. Usne si klidně i při focení, rozvalí se na zádíčka....je prostě úúžasný. Je i velmi dobrý v typu. A roste čím dál lépe.  V šesti týdnech má nádherný výraz kocoura, přesto je rezervovaný na mazlíčka do Prahy.quentin-esprit-day-6--24-.jpg Z Quentinka vyrostl nohatý puberťák, ale moc milý, mazlivý, odjel do nového domova k moc milé slečně a ke kamarádovi činčilákovi Koblihovi....ale ten z nového kamaráda moc nadšený nebyl :-) ...snad se klucí srovnají.  Tak asi ani po 5 měsících se klucí nesrovnali, Quentin prostě s činčilákem kamarádit nebude, je to pro něj stále jenom "myš" :-) Ale zato kamarádí se svojí paničkou a nechce ji nechat učit :-) Quentin je i v devíti měsících stejné trdlo, je to vážně komik :-) Takové pózy, co umí! I na Quentina jsme moc hrdí, jaký je to skvělý mazlíček.


Quick Panther: porodní váha 104g, barva černá mramorovaná - black blotched
EMS kód: SIB n 22

Quick je zatím takový trošku medvídek, než panther. Jako bratr Quinn má krásnou mramorovou kresbu. Jako ostatní sourozenci se jeví jako naprostý pohodář, milující lidičky. Když ho člověk vezme do ruky, hned mu ji olizuje, je to prostě miláček.quick-panther-day-6--19-.jpg V pěti týdnech se ovšem začal projevovat jeho přívlastek ve jménu....rychlý mrštný akční panther. Je to sebevědomý hrdý rváč, bojovník, nádherná kulatá hlava, má výraz svého otce. Nyní v pubertě se mu trošku zašpičatěl nosánek, ale věřím, že z něj vyroste nádherný kluk. Ač je Quick skutečně nádherný kluk, je stále volný - available. 4.11.2014 - Quick je stále volný!!!! A je stále krásnější! A stále má stejnou perfektní povahu, i když puberťák už z něj je, a pořádný :-) Jeho váha v 8 měsících je 4,5kg.  Quick má krásnou hlavu, nádhernou mramorovou kresbu a hlavně neskutečnou psí povahu, prostě zase celá mama.

8.12.2014 - Quick je prodaný. Půjde do chovné stanice do Itálie. Má nádherné rodiče a věřím, že jednou z něj bude opravdu dobrý chovný kocour. I když momentálně je to nohatý puberťák.

quick_1.11.14_-44-.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář