Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh P Phantom Cats

4. 11. 2014

Vrh P Phantom Cats

Datum narození: 13.3.2014

 Matka: Ch Murmur´s Knyazhna Anastasya´IT

 Otec: Laguna Syberiana Bel Ami Fuentovic´IT

 

Během hodiny Stasy porodila nádherná tři miminka. Všechna jsou po tátovi, tedy v klasickém sibiřské kabátku. Narodila se jedna holčička a dva klucí, jako bucí :-).

Všichni se jeví jako veliké osobnosti ...také mají po kom, oba rodiče hrdí sebevědomí Italové

Palmer Rush: porodní váha 112g, barva: černý tygrovaný se stříbrem - black silver mackerel
EMS kód: SIB ns 23

Palmer je nádherný kluk s krásnou hlavinkou, moc milýma očíčka,a  strašně raubířskoupovahou. Palmer jako první lezl z pelíšku, Palmer jako první reagoval na lidský hlas, Palmer jako první vítá, když člověk přijde z práce. On prostě miluje a potřebuje lidi. K tomu všemu je slušný v typu, výborný profil,  brada, čelo, hodně robusní kostra. Je rezervovaný do CHS do Belgie. palmer_rush_day_38_-4-.jpg Palmer již bydlí v novém domově u Maddy v CHS Bear Paw. Koťátka od Stasynky většinou nemají problémy s adaptací na nové prostředí, a ani Palmer nebyl vyjímka. Palmer přijel a bydlel :-) Je to prostě zlatíčko.   Palmer je podle nové majitelky velice milý úžasný kocourek, roste úžasně a také velice rychle dospěl a pokud vše dobře dopadne, pokud se zadařilo, tak na silvestra očekává Palmer své první potomky v chovné stanici Bear Paw v Belgii. Jsem na naše vnoučátka moc zvědavá :-)

Princ Caspian: porodní váha 104g, barva modrá s tygrovanou kresbou - blue mackerel
EMS kód: SIB a 23
Princ je nádherný, úžasný kluk s opět neskutečně robusní kostrou, krásnou kulatou hlavou, výborným profilem, bradou. Princ je realtivně klidnější než jeho bratr Palmer a sestra Philadelphia. Princ je určitě jedno z nejhezčích koťátek, co jsem kdy měla. On se měl narodil jako medvídě, ale na posledních chvíli se z něj stal kocourek :-)je již  rezervovaný do chovné stanice do Švédska. princ-caspian-week-1--137-.jpg Princ u nás bude čekat do 7.srpna, až mu vyroste nevěsta, holčička Tequila z vrhu T, pro které si právě panička, chovatelka ze Švédska, přiletí osobně 7.srpna. Princ je ve Švédsku za hvězdu. Carola ho miluje, má prý neskutečnou povahu. V 7,5 měsících váží 4,5kg. A roste z něj nádherný hodně robusní kluk.

Philadelphia: porodní váha 108g, barva: černá tečkovaná - black spotted

EMS kód: SIB n 24

Phila je nádherná, chtěla bych napsat křehká, ale ne, opak je pravdou, nádherná velká robusní holka, opět krásná hlava, čelo, profil, brada, vynikající kostraphiladelphia-week-1--29-.jpg. Má veliké kouzlo osobnosti po tatínkovi. Bude z ní opravdu nádherná kočička. Je rezervovaná do Itálie, do CHS Laguna Syberiana, do chovné stanice svého otce. Philu si Melissa v Itálii nemůže vynachválit, jaká je krásná a hlavně milá kočička. Jsem na ní moc hrdá.

 

 

ami_a_stasy_2_v_ramecku.jpg