Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh O Phantom Cats

30. 9. 2013

Dne 27.7.2013 v horkém letním dni porodila Ivy úplně bez problémů, během hodiny a půl, 5 nádherných koťátek. Jelikož Ivy je klasická sibiřská kočička a Christofor něvský kluk, čekali jsme s napětím, jaké barvičky že nám Ivy narodí. A hned u prvního miminka bylo jasné, že Ivy má gen pro něvské kočičky.

1. kluk - Ormond - porodní váha 116g, barva seal silver point s bílou (Ormond má bílou špičku   ocásku). Ormond je takový něžný hrdina. Proto toto jméno. Ormond se jeví nejvíc  komunikativní a nejvíc přátelský...celý tatínek. Jen si ho člověk vezme na ruku, hned vrní, hned vás začně olizovat.  V typu se zdá že bude také celý tatínek. Nádherná hlava, krásná barva očí, trošku atletičtější postava.  Ormond je trošku mamánek a trvalo mu nejdéle, než se pustil do granulek. Takže ač byl od začátku vlastně největší, když se mamina rozhodla, že bude dětičky pomaličku odstavovat (ale zatím kojí doteď, dětem jsou 2 měsíce), Ormond přestal tak krásně přibírat a bráškové ho ve váze předbědli.  Ormond se zalíbil jedné chovatelce ve Švédsku a tak poletí  posílit chov sibiřských a něvských kočiček ve Švédsku. Ormond je rezervovaný do CHS do Švédska.  Jeho váha ve 2 měsících je 1150g. ormond_2_month_-19-.jpg

2. kluk - Ozzy - porodní váha 112g, barva black smoke s bílou. Ozzy byl od malinka nejvíc aktivní, nejzvědavější, jako první vytáhl "paty z hnízda", od malinka byl takový rarášek, proto má zkrátka jméno Ozzy! Ozzy má hodně stříbra, až tak že mu téměř tvoří kresbu. Je velice nadějný v typu, má krásnou hlavu, profil, bradu, čelo, zdá se i robusní kostru, krátké tělo....ale hlavně každého dostane ten jeho šibalský kukuč. I Ozzymu chvilku trvalo, než přišel na to, že granulky jsou k jídlu. Ale v současné době (2 měsíce) mu zachutnaly tak, že je momentálně nejtěžší z vrhu. Ozzy je hodně líbivé koťátko a tak není divu, že si ho vybrala chovatelka až z Austrálie. Jeho cesta do chovné stanice v Tasmánii bude sice trošku dlouhá, ale nepoletí sám, poletí společně se dvěma kočičíma slečnama. Jejich přestupní stanice bude ve Švédsku a až po 5 měsících poletí dále do Austrálie. Vždy ale o ně bude výborně postaráno. Nikde nebudou koťátka zavřená a držená delší dobu v kleci. Jen bohužel při cestě letadlem, ale to je samozřejmé. Ozzy je rezerovaný je CHS do Austrálie. Jeho váha ve dvou měsících je 1210g. ozzy_2_month_-3-.jpg

3. kluk - Orlando - porodní váha 92g, barva black smoke s bílou. Orlando od malinka působil sice trošku křehce, ale to jen zdánlivě. Je to houževnatý, bojovný, ale milý kluk...romantický hrdina, pirát Orlando (pirát i díky bílému proužku ne jedné straně :-) ). Orlando zpočátku vypadal opravdu jemně, ale postupně z něj roste velice nadějný krásný sibiřský kluk. s vynikající velice přátelskou povahou. Orlando miluje lidičky. Je opravdu velice kamarádský, komunikativní. (To oni ale všichni, jen Orlando o maličko více). Orlando úžasně baští od začátku granulky, vlastně je začal baštit jako první. Proto jeho váha šla krásně nahoru. I když co se týče váhy, je tento vrh velice vyrovnaný. Menší, o trošičku, je jen sestřička.  Orlando je nyní velice nadějný v typu. Má krásnou hlavu, bohužel dost nešťastně bílou kresbu v obličeji, která mu opticky zužuje nosánek, ale on ho opravdu má, Ory má krásné tvářičky. Má ze všech jednoznačně nejširší hlavu. Ory je velice krásný a má vynikající charakter, je to bojovník, jen tak se nedá :-)  Jeho váha ve 2 měsících je 1190g.orlando_2_month_-45-.jpg  Orlando je prodaný. Orlando půjde hlavně na mazlíčka k jedné slečně do Prahy, ale doufám, že bude působit i jako příležitostný krycí kocour pod naší chovnou stanicí.

4. holčička - Ornella- porodní váha 94g, barva seal silver point. Ornella, nádherná, hrdá, snad dokonalá, nejlepší koťátko z vrhu, co se týče typu, proto jméno Ornella (podle krásné italské herečky Ornely Mutiové). Nellinka byla napřed taková malá princeznička, taková neotrkaná, křehká květinka, ale postupně z ní roste sebevědomá hrdá dáma. A má být na co hrdá. Nellinka je snad skutečně dokonalá. Co se týče typu, není Nellince co vytknout. Krásná hlava, dokonalý profil, čelo, brada, úžasná stavba těla, kostra. Jen má Nellinka trošku takovou opatrnější povahu, ne každému hned věří, ale nemá problémy se brzy zkamarádit a pak novému kamarádovi okusovat prsty apod. Nellinka již byla vlastně zadaná dříve, než se narodila. Chovatelka v Holansku se zamilovala do její maminy, a ač její sen byla stejná barva jako mamina, tedy black smoke s bílou, přesto neodolala kouzlu Nellinka, která je něvička a ještě bez bílé a hned ve třech týdnech si ji definitivně zamluvila. Nellinka je tedy zadaná do CHS do Holanska.  Její váha ve 2 měsících je 1010g. nella_2_month_-11-.jpg

5. kluk - Omar - porodní váha 108g, barva black smoke s bílou. Omar, nádherný, černý, tajemný, charismatický - proto Omar. Omar je pro mne od malinka favorit č.1. Má největší kouzlo osobnosti. Má nádherný pohled. Barvou je nejvíc podobný mamině. Je výborný v  typu. Od malinka dost silná osobnost. Omar je svůj. Neváhá dát najevo svůj názor, ale na druhou stranu je to velice laskavý milý kocourek. Opět krásná hlava, dokonalý profil, čelo, brada, tvářičky...a ten jeho pohled. Má krátké tělo, má dobrou kostru. Nemít doma jeho taťuldu, rozhodně by Omar (domácky Mára) zůstal doma. Omar baští ze všech snad nejlépe granulky. Roste z něj opravdu krasavec a nejraději bych byla, aby si Omárka vybral někdo blízko, aby šel do českého chovu a já ho mohla někdy použít na některou svoji kočičku. Omar má pro mne ohromné kouzlo osobnosti.  Jeho váha ve 2 měsících je 1190g. omar_2_month_-5-.jpg Téměř do tří měsiců byl Omar volný, ale pak se o něj strhl docela boj. Doufám, že mu vyberu ten nejlepší domov, protože prostě pro Omárka mám slabost, je to můj favorit v podstatě od narození.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

заказ калибровка прошивок ЭБУ автомобилей

(AlvaroClofe, 27. 8. 2019 1:48)

Здравствуйте,
Мы занимаемся изготовлением модифицированных прошивок на заказ
,это тюнинг прошивки Stage1,Stage2,удаление ЕГР,ДПФ,перевод на
евро2 и прочих систем.
ролик на ютуб про нас https://youtu.be/f-6RKYIEueY

для Вас мы работаем ЕЖЕДНЕВНО!

заказ калибровки прошивки производится через email
max.autoteams@ya.ru
в заказе обязательно указываем:
Тех. задание!
1. Марка авто:
2. Модель:
3. Объём мотора:
4. Коробка (Мт/Ат):
5. Какой ЭБУ:
6. Чем читали:
7. Задание (тюн/e0/е2/EGR/DPF/Adblue/evap/SAP/TVA/TVS/либо другое):
8. прикрепляем файл стоковой,оригинальной прошивки


Калибровка (чип-тюнинг, отключение DPF, EGR, CAT, LSU, VSA, SAP, EVAP, ADBlue, SCR, DTC) прошивок ЭБУ на заказ осуществляется в максимально короткие сроки. Все заказы направляйте на почту max.autoteams@ya.ru"

заказ калибровка прошивок ЭБУ автомобилей

(AlvaroClofe, 23. 8. 2019 17:04)

Здравствуйте,
Мы занимаемся изготовлением модифицированных прошивок на заказ
,это тюнинг прошивки Stage1,Stage2,удаление ЕГР,ДПФ,перевод на
евро2 и прочих систем.
ролик на ютуб про нас https://youtu.be/f-6RKYIEueY

для Вас мы работаем ЕЖЕДНЕВНО!

заказ калибровки прошивки производится через email
max.autoteams@ya.ru
в заказе обязательно указываем:
Тех. задание!
1. Марка авто:
2. Модель:
3. Объём мотора:
4. Коробка (Мт/Ат):
5. Какой ЭБУ:
6. Чем читали:
7. Задание (тюн/e0/е2/EGR/DPF/Adblue/evap/SAP/TVA/TVS/либо другое):
8. прикрепляем файл стоковой,оригинальной прошивки


Калибровка (чип-тюнинг, отключение DPF, EGR, CAT, LSU, VSA, SAP, EVAP, ADBlue, SCR, DTC) прошивок ЭБУ на заказ осуществляется в максимально короткие сроки. Все заказы направляйте на почту max.autoteams@ya.ru"

Hi guys! Please like my instagram photos

(evdondosiya_po, 10. 8. 2019 7:48)

Hi guys!
Please like my instagram photos.
https://www.instagram.com/evdondosiya_podreituzkina_1917/

........

(jehanSata, 6. 8. 2019 2:16)

Browse The HVAC Advice That Ought Not To Be Missed

(Raybah, 30. 7. 2019 18:56)

In the beginning, attempting to understand your HVAC might seem difficult. Ignorance can be scary. However, there is certainly many details available which will help turn this topic easier to understand.

Before calling for repair, get every one of the details regarding a broken system. Make a note of what brand your body is along with the model number and, if they're available, maintenance records. This will help be sure that the contractor you hire has each of the important information.

Have some form of thought of the task which needs to be done, before you hire an HVAC contractor. When you understand what has happened together with the unit, discussing the problem is simplified. It might be harder if you don't know what's wrong. This is certainly information that you should have prepared in advance.

Every spring you ought to clean the coils and fan blades on your own condenser fan. First, the power needs to be switched off so things don't move while you work. Then, use the grill off, pull the blades out, and gently clean them along with the unit itself.

Make certain that an outdoors unit is within the shade. It will likely be more effective because it does not have to work as tough to cool off the air, if it draws in air for cooling.

Boost energy efficiency by putting your condenser unit in the shade. Which happens to be much easier to cool further, you save money by doing this since the air conditioner is now pulling in cooler air.

Hold the HVAC system checked twice yearly at the very least. Generally, you desire it completed in the fall along with the spring. A brief check makes it worth while to avoid problems down the line.

During winter weather , make sure to shut down outdoor condenser units. Avoid damaging the device by turning it off once the outdoor temperature drops below 60 degrees. Achieving this keeps your computer working well for several years and will save you from needing to spend cash to repair it.

Don't ever let your home temperature get dangerously high. Your average AC unit is only able to lessen the temperature in your house by about 20 degrees within a normal span of time. It would only reduce it to 80 or even more if the temperature at home reaches 100 degree Fahrenheit. This may not be a comfortable and safe temperature that you should sleep in.

Prior to spend money on any HVAC contractor, ensure you spend a good price of your time researching their reputations and credentials. The BBB is definitely great when you are searching for references or online reviews. Investing some time to consider potential contractors could help you save headaches and cash.

Are you aware an AC unit can freeze? There are sometimes also freezes which happen in the drain line, and this can be confused for a plumbing leak. Should this happen, disable the compressor by switching the thermostat to perform the fan only. It's a smart idea to contact professionals to help you with this even though you could get the ice to melt when you switch everything on the fan.

A fantastic location to seek advice is online at a review site if you require help locating a person to help take of the HVAC system. There are many websites online that offer reviews and referrals for HVAC repair and also other important service. This can help you look for a top notch professional.

Familiarizing yourself with HVAC technology is hopefully something this article helped you accomplish. So be sure that you take these matters under consideration prior to getting started, it's really challenging to get started with it unless you get motivated. This will likely ensure you amazing success.

Simple question about our life.

(Cindyskivy, 26. 7. 2019 13:39)

Hi, a have one question.
What all people doing here?
Why we dont living with real life?

Ремонт домов

(VinMaify, 21. 7. 2019 11:49)

Ремонт https://megaremont.site квартир

Unblocked Games 76

(UnblockedGames76, 14. 7. 2019 13:32)

Unblocked Games https://unblocked76.games/ are the games that can be played anywhere within institution, workplace, and so on
. There are many sites readily available online that allows individuals to play a few of the obstructed games quickly. Making use of these systems, a blocked games or site can be reachable and played throughout your functioning place.

XRumer 16.0 + XEvil can break of captchas more than 8400 types

(Sharondok, 6. 7. 2019 2:21)

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Лучший помещение

(George Led, 27. 6. 2019 22:39)

There are many different styles, decorations, materials that can be used to personalize the interior, but first we will only look at the types of staircases that are best suited for different spaces

Native Deodorant Coupons

(TaylorHex, 23. 6. 2019 16:42)

When you are looking for Indigenous Deodorant best voucher, you are assured to obtain the most existing and helpful promotion offers and also discount rates. We provide 52 coupon codes, 24 promo sales and also countless in-store bargains and shopping tips for Indigenous Antiperspirant best discount coupon.https://nativedeodorantcoupons.us/

redirect backlink từ images google

(GeorgeFex, 12. 6. 2019 7:30)

redirect backlink từ images google

suaensurehoanganhmart

(AnthonyOxift, 11. 6. 2019 4:58)

suaensurehoanganhmart

I want to watch but I don't want to watch it on a website that will give my computer a virus

(Abramrhirl, 1. 6. 2019 15:25)

https://aladdin-fullmovie.net/
https://annabellecomeshomefullmovie.com/
https://darkphoenixfullmovie.net/
https://thesecretlifeofpets2-fullmovie.de/

boilo.imwmalt.be

(boilo.imwmalt.be, 1. 6. 2019 0:26)


you are really a just right webmaster. The web site loading velocity is incredible. It seems that you are doing any unique trick. Also, The contents are masterpiece. you've performed a fantastic activity on this matter!
boilo.imwmalt.be

toti.imwmalt.be

(toti.imwmalt.be, 30. 5. 2019 0:06)


I have read so many posts regarding the blogger lovers except this piece of writing is in fact a pleasant post, keep it up.
toti.imwmalt.be

mart.imwmalt.be

(mart.imwmalt.be, 28. 5. 2019 5:33)


Hello friends, how is the whole thing, and what you would like to say about this article, in my view its truly remarkable in favor of me.
mart.imwmalt.be

Anybody home??

(Alexiblots83, 27. 5. 2019 10:07)

Hello!
Anybody home??

Can't find any URL.
Tnx

alexey2648.hat@163.com

What to write here?

(AndrewMip1, 23. 5. 2019 16:11)

Hello there :)
Anybody home?

anec.wommpri.be

(anec.wommpri.be, 23. 5. 2019 2:27)


Greetings from Florida! I'm bored to death at work so I decided to browse your website on my iphone during lunch break. I enjoy the knowledge you present here and can't wait to take a look when I get home. I'm surprised at how fast your blog loaded on my mobile .. I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, awesome site!
anec.wommpri.be