Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh N Phantom Cats

20. 4. 2013

23.5.2013 se nám narodila dvě miminka -

            vrh N Phantom Cats. 

Matka Ch Murmur´s Knyazhna Anastasya 

          otec Gabriel Xerxesstasy-a-charlie-v-ramecku.jpg                                                                        

 

První se narodil kluk, vlastně přesně o půlnoci. Váha 116g, je to něváček. Mám z něj ohromnou radost. Protože díky němu vím, že Charlie, resp.Gabriel má gen. 50 minut po půlnoci se narodila holčička. Nádherná, s červenou skvrnou na zátylku....také mám ohromnou radost. Moje první barevné miminko. Její porodní váha 106g. Porod proběhl naprosto hladce. Sice jsem se Stasynkou trošku bojovali o místo porodu, odmítala mnou vybrané místo, chtěla si zalézt do rohu, do skulinky, kam se téměř ani nevešla. Nakonec jsme přistoupila na kompromis a pak už šlo vše jako po másle.

Nico - kluk (boy), porodní váha 116g, barva seal silver tabby point. Nico je neskutečně robusní miminko. Doslova má tlapy jako medvídě. Má hodně širokou hlavu. Je bílý jako sníh, takže zřejmě bude mít dobrý kontrast, vynikající brada, vynikající profil, ale slabší tváře.  Nico je předběžně rezervovaný do Itálie. nico_day_3_-28-.jpg8.7.2013 - je definitivně rozhodnuto, Nico jde do Itálie do chovné stanice místo našeho kluka z vrhu K - King Flash, který bude kastrován a půjde jen dělat domácího mazlíčka. I když je o Nica velikánský zájem, hlavně jedna chovatelka z Francie se do Nica bláznivě zamilovala, tak už před narozením bylo jasné, že kocourek půjde právě místo Flashe Juniora do Itálie.  K typu bych měla nějaké výhrady, ale Erika už se nemůže dočkat a Nica za každou cenu chce. Resp.zadarmo chce :-) Nicméně veliký kocour to asi bude, jeho váha v 6.týdnu je 900g. nico_day_46_-11-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Narayana - holčička (girl), porodní váha 106g, barva black silver mackerel torbie. I Anička má robusní kostru, nádhernou vyváženou hlavinku, výbornou bradu a profil, krásně rovná očíčka, nádherná barva :-) Jsem moc zvědavá, jak Ani poroste.  Narayana je volná - available. narayana_day_3_-3-.jpg 8.7.2013 - Narynka je již prodaná. Půjde do Švédska, do chovné stanice Mantas, kde již máme kočičku z vrhu B - Bibibane.  Jsem moc ráda, protože chovatelka Ulla je moc sympatická a milá paní a věřím, že u ní se bude mít Narynka dobře. Navíc budeme moci být na Narynku moc pyšní, roste skutečně do krásy. Bude z ní nádherná holka. Její váha v 6.týdnu je 800g.

narayana_day_46_-35-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Zdá se, že oba budou mít vynikající charakter, jsou to neskutečně milá a klidná miminka. Nekřičí ani při vážení, aby ne, mají také neustále plná bříška, mamina se vzorně stará,  při hlazení a drbání už krásně nastavují hlavinky :-)

Charakter obou je opravdu i nadále (téměř v sedmém týdnu) úžasný. Obzvláště Nara je hodně komunikativní, miluje lidi, vyhledává lidičky a vlastně už od 5-týdne vítá u dveří, když člověk přijde z práce. Mám z těchto miminek skutečně radost a myslím, že toto spojení budeme určitě ještě opakovat. A pak doufám, že se taková "Narynka" narodí i pro mne!

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Netušila jsem

(Lillis, 17. 7. 2013 0:30)

Dobrý den,

vůbec jsem netušila, že je možné chovat tak překrásné kočky. Nico mě naprosto okouzlil. Kočkomilové jsou u nás doma v menšině a o to víc oceňuji Vaši práci a přístup celé Vaší rodiny. Přeji hodně štěstí a děkuji.... Třeba se stane zázrak a i já budu někdy majitelkou, a velmi šťastnou, krásné kočičky nebo kocourka.

Netušila jsem

(Martina Bočková, 4. 3. 2014 18:31)

moc moc děkuji! Ano rodinu mám úžasnou! ...já se omlouvám, já jsem zase vůbec netušila, že tu mám tolik příspěvků...mělo by mi chodit upozornění na email a nic mi nechodí a ani se mi nikde ty příspěvky neukazují. Asi mám něco špatně nastavené. Teď jsem je objevila čistě náhodou...ještě jednou se omlouvám, všem, za pozdní reakce.