Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh I Phantom Cats

25. 1. 2012

Vrh I Phantom Cats - * 6.11.2011

Matka Bella Luna von Jesscat

Otec: Ch Valentin Neva´s Mystery

dsc_0155_v_ramecku.jpg

 

Tento vrh byl neplánovaný, Bellinky touha po miminkách byla silnější než pletivo, které jí dělilo od Valentina.

Nicméně Bellinka opět bez jakýchkoliv  problémů v termínu, během dvou hodin, porodila 6 miminek (a já čekala maximálně tři :-) !)

Porodní váhy: 102, 106, 110, 114, 114 a 122g!!! No na to, že jich měla šest, se tedy Bellinka skutečně snažila. Asi že to jsou její poslední miminka!

Vzhledem k vyjímečným povahám obou rodičů se dají očekávat skutečně až "psí" povahy koťátek. A také je to velice pestrý vrh, co se týče barev. Jsou to 4 klucí a 2 holčičky.

1. kluk - Indiana Jones - seal point - krásný "bubáček". Indi vypadá jako opravdové        plyšové koťátko. Je to malé medvídě, nejen zvhledem, ale i povahově. Patří ke klidnějším povahám, ono taky Bellinka i Valentin jsou spíše klidné kočky. Indi má postavu po tátovi, ale srst vypadá, že bude po mamině. Je nejchlupatější koťátko z tohoto vrhu! Indi je poslední volné koťátio z tohoto vrhu!

Váha Indiho ve 13-tém týdnu je 2180g! Super váha! Indi vypadá jako živý plyšák! Krásný, chlupatý, nádherné zvířátko!

Indianek nečekaně rychle našel nová domov. Odjel 7.2. do svého nového domova, do baráčku do úžasné rodiny, kde milují zvířátka, k holčičce, která už v devíti letech má jasno, bude veterinářka...a já jí to věřím. Bude mít za kamaráda curillského bobtaila, dva pejsky, čínské naháče, spoustu morčátek a upovídanou  papoušici Dorku (jak jsem na ni pmohla zapomenout :-) ) ...jsem si jistá, že Indi se bude mít báječně. Hodně štěstí. Jeho váha v den odchodu byla 2200g.

indiana_jones_week_13_-155-_v_ramecku.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. kluk - Irtysh - blue point - krásný robusní kocourek v plné modré barvě. I on má velice kvalitní srst. Také nemá mít po kom nekvalitní. Bella i Valentin mají výbornou kvalitu srsti. I Irty je klidnější povahy. Tedy, samozřejmě že lítá, hraje se, divočí, je to koťátko, ale vyloženě divoch to není. Irtysh má moc krásný výraz v obličeji, už od malinka je vidět, že je to kocourek. Irtysh je předběžně zamluvený, půjde jako domácí mazlíček do Brna.

Irty odjel do svého nového domova, až do Brna, 4.2., Irty, hodně štěstí a krásný spokojený život! Jeho váha ve 13-té, týdnu, při odjezdu, byla 1940g.

 

irtysh_week_12_-72-_v_ramecku.jpg

3. holčička - Iwy - seal point - divoženka Iwy. Iwy díky své barvě, seal v plné barvě, bude mít horší kontrast, slabší bradičku, slabší tvářičky ....nicnéně všechny své nedostatky Iwy rozhodně dožene povahou. Je to velice temperamentní (nevím kde to tedy vzala) akční kočička se srdíčkem na pacince. Iwy měla původně zůstat v mé chovatelské stanici a nahradit svoji maminu. Ale bohužel se do ní zamilovala, i přes upozornění na její nedostatky, Grazia v Itálii. A protože je Grazia velice milá dívka a protože už má naší Rose a protože naše Rose jí přišla (ne moji vinou) na "šílené peníze, dostane Iwy jako bonus k Rose (pouze za symbolickou cenu). A tak nám Iwy bude působit v CHS v Itálii.

...a změna, Iwy do Itálie nejde, jelikož  chovatelka má  Iwy problém si pro ni přiletět. A tak je opět volná a čeká na svého nového páníčka.....Iwy je malý rarášek, živel, je jí všude plno, lítá, řádí, vyhazuje myšky do výšky, ale zároveň okamžitě přede, jen se na ni promluví...má úžasně sytě modré oči, vyroste z ní asi veliká kočička, protože má na svůj věk úžasnou váhu.

Iwy našla svou novou milující rodinu, dne 6.3., přesně na své "čtyřměsíční narozeniny", odjela do svého nového domova, její váha byla v den odjezdu 2870g!!! Iwy budeme dále bedlivě sledovat, jak poroste. Pokud do krásy, bude možná působit pod naší chonou stanicí, jako chovná kočička.

iwy_week16_-44-_v_ramecku.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. holčička - Ice Queen - blue tabby point - jemňoučká královnička Queenie. Ale rozhodně není "Ledová královna", to jen, že je to vrh I :-) Queenie je miloučká, mazlivá, má moc ráda lidi. Povahově a vlastně i zcela vzhledově, je to celá mamina, celá Bellinka. Od malinka bylo jasné, že Queenie půjde někomu dělat radost jako mazlíček. A věřím, že velikou. Už brzy odejde k dvěma menším dětem, a když dvě děti, tak dvě kočičky. S Queenie  odchází do nového domova a zároveň z chovu její matka Bellinka. ...a už bulím....

Bellinka s Queenie odjeli 8.2. do svého nového domova. Myslím, že lepší domov jsem pro Bellinku a její dceru nemohla najít. Její noví páníčci pro ně vyrobili nádherný škrabací strom, panička s dcerou vyrobily pro ně krásný krabicový prolézací hrad, nakoupili jim všechno, co mají rády....holky, hodně štěstí ! ice_queen_week_12_-66-_v_ramecku.jpgVáha Queenie v době odjezdu byla 1760g.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. kluk  - Indigo - blue point with white - slaďoučký jemný bublavý Indigo. Digi je celý táta. Tedy povahově. Chodí, bublá, vrká....je s ním legrace. Výraz kocoura nikde, ale je mladý, třeba ještě kocouřím výrazem překvapí :-) Ale v čem je Digi vyjímečný, je nejen povaha, ale i jeho velikost. V 11-tém týdnu váží celých 1900g!!! Což je úžasné. Mohl by z něho vyrůst veliký pan kocour. Rozhodně to nebude žádná dominantní povaha. Bude to spíše mazel. Výborně vychází s lidičkama. Ač největší, tak je to mámina prdelka. Digi má ještě jednu zvlášnost, má slaboučký bílý proužek na nosánku. Možná ten proužek, spolu s bílýma pacinkama a modrou barvou z něj dělá spíše slaďouška , než pana "tvrďáka". Ale věřím, že se najde někdo, kdo jeho nekonfliktní milou povahu ocení a pokud by měl jít do chovu, tak budoucí chovatel určitě ocení nejen jeho nekonfliktní povahu, která je v chovu také velice potřebná,  ale také jeho velikost.Digi je zadaný, půjde dělat  mazlíčka kousek od nás, do Kadaně.

3.2. odjel Digi do svého nového domova do blízké Kadaně. Hodně štěstí a měj se moc krásně, Digi! Jeho váha ve 13-tém týdnu, při odjezdu byla 2300g!!

indigo_week_11_-62-_v_ramecku.jpg


6. kluk - Irish Cream - seal tabby point with white - pan kocour, pro změnu od Indiga. Cream je na rozdíl od svého bratra Indiga vyloženě kocour od malinka. Vrčel u masa, vrčel u lovení hraček. Také se umí podívat tak, že "z něj jde až strach" (větší uvozovky udělat nešly).  Creamek je samozřejmě také milý, také umí "hodit zádíčka" a drbej bříško, ale také zároveň umí udělat kocouří kukuč. Cream má ze všech sourozenců nejrobusnější kostru. Je druhý největší, i když Indiana ho statečně stíhá, má dokonalý profil, dokonalou bradičku, dobré čelo. Mohl by mít ještě lepší tvářičky, ale i tak je to moc krásný¨kocourek a v krásného kocoura určitě ještě vyroste.Irish Cream je zadaný, půjde do CHS do Srbska k naší Florencii.

 

 irish_cream_week_16_-54-_v_ramecku.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář