Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh H Phantom Cats

3.7.2011 se ze narodila naší Bellince dvojčátka, kluk - porodní hmotnost 130g a holčička - 116g.  Otcem koťátek je krásný kocour - import z Ruska, vítěz speciální soutěže na MVK Most 14.5.2011 a také jako první něva vítěz BOB I Valentin Neva´s Mystery. Ladě moc děkuji za půjčeí kocoura ke krytí.

Kluk - Highlander Phantom Cats - seal tabby point with white - vynikající kostra, krásná hlava, dobrý profil, úžasné sytě modré oči  - myslím, že z něj vyroste nádherný hrdý kocour - již brzy rezervovaný - jde do chovu do Polska.

Holčička - Hispania Lady Phantom Cats - blue point - má barvu po mamině . také vynikající kostra, též dobrý profil, výborný kontrast a také nádherné sytě modré oči - tak mají mít po kom. Hispania byla sice brzy zamluvená do Itálie, nicméně z vážných rodinných důvodů si ji chovatelka v Itálii nemůže vzít a tak je Hispania zase volná - available!!

3.9.2011 - dvojčátkům jsou dva měsíce.

Váha Highlander: 1380g!

           Hispania Lady: 1180g

Mají za sebou odčervení  - 2x, mají za sebou též první očkování a také jsou oba očipovaní.

 22.9.2011 - už se blíží doba odchodu miminek do nového domova. Tato miminka budou cestovat daleko. Highlander odjede do Polska, působit v chovu v jedné chovatelské stanici. Určitě ostudu něudělá. Je moc krásný, veliký a robusní. No a Hispania si našla svojí novou paničku až ve Finsku. Už za týden si pro ni její nová panička přiletí a druhý den odlétá do  chovné stanici ve Finsku.

Váha 21.9.2011 - Highlander 1860g

                                Hispania Lady 1550g

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář