Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh G Phantom Cats

Dva dny po narození vrhu F, přesně v termínu, přesně 65 den, 27.4.2011, porodila Stasynka - Murmur´s Knyazhna Anastasya - 4 koťátka. První byl kluk, kterému se teda moc nechtělo, a další tři holčičky už šly jako po másle. Ta poslední, čtvrtá, byla takový boonus, jelikož na UZ vyšetření byla vidět pouze tři miminka.  Otcem koťátek je Georg Velikii Ohotnik. Ruský import. Tyto dva vrhy jsou vlastně poslední jeho koťátka. Georg je dnes již nejspíše vykastrovaný. Ale ne kvůli zdravotním důvodům. Naopak, Jurda je zdravý až moc. Jen holt byl v domácnosti ještě s jedním kocourem a dva kocouři v jedné domácnosti nedělají dobrotu a tak Jurda plní roli domácího mazlíčka. Ale myslím, že svoji roli splnil na výbornou. U obou vrhů nechal vyniknout matky. A tak vrh G je jedna Stasynka vedle druhé.

Ale zpět:

Porodní váhy: 

1.kluk - 110 g

2.holčička - 110g

3.holčička - 108g

4.holčička - 106g

S barvama je u těchto koťátek veliký problém. Ani poradce chovu si bohužel nevěděl rady...tak miminkům byly teprve 3 týdny.....pro mně je veliké překvapení, že v tomto vrhu je i jeden "bubáček", kočička v barvě seal point. Tak rekapitulace jmen a barev, i když ty jsou stále ještě s otazníkem....

1. Glitter Snowman - seal silver tabby point - váha v 1 měsíci - 550g - předběžně rezervovaný -    Sněhuláček půjde možná do chovu do jedné velice známé polské chovné stanice

2.Ginger Ella - seal silver tabby point - vája v 1 měsíci - 590g - Ginger je nejvíce "žravá"                 kočička  z tohoto vrhu a podle toho také vypadá její váha. Je to kopie své matky, ale                    řekla bych o trochu lepší kopie.  Ginger je stále volná.

3. Grace Princess -seal silver tabby point - váha v 1 měsíci 508g - předběžně zadaná.                    Grace  je  skutečná princeznička. Má jemný obličejíček a krásnou kresbu v obličeji.                     Grace  by    měla odletět  posílit chov do Itálie,  do chovné stanice Anima Siberiana.

4. Galaxia - seal point - váha v 1 měsíci 492g. "Lexi" je malý nenápadný dráček. Taková tichá          voda.... taková malá všetečka. Jsem na Lexi moc zvědavá, jak poroste. Má úžasně sytě           modré oči. Galaxie je stále volná.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.8.2011

Ginger Ella je zadaná - bue plnit roli domácího mazlíčka. Její kamarád, norský kocourek, se na ni již určitě těší. Věřím, že se bude mít Ellinka jako pohádková princezna a bude z ní hýčkaný a milovaný mazlíček.

Grace Princess je prodaná - již je ve svém novém domově, v CHS Vienna Cats v Rakousku. Snad poroste do krásy a splní očekávání Katji. Tak Princezno, hodně štěstí!

Galaxia jde plnit roli domácího mazlíčka, paní z ní che udělat "gaučáka" - no, snad se jí to podaří. V pátek odjede Lexie do nového domova. Určitě se bude mít i ona skvěle a věřím, že si její nová panička dá říct, a bzry pořídí Lexince kamaráda, aby jí nebylo smutno.

Glitter Snowman - "Sněhuláček" je zatím volný - available! Je to úžasný kocourek s krásným výrazem kocoura ve tváři. Glitter bude velice silná osobnost. Je to velice hrdý kocourek. Má také na co! To že je poslední volný vůbec neznamená, že není krásný. Naopak! A navíc se rád fotí. Hraje si na modela. Rád pózuje. Rád vymýšlí lumpárny. Momentálně je Glliter předmětem jednání s chovatelkou z Itálie. Nicméně ještě není nic jistého, takže kdo by měl o Sněhuláčka zájem, nechť se ozve a přijede se na něj podívat!

 9.9.2011- Sněhuláček našel svojí novou rodinu. Bydlí kousek od nás a když půjde vše dobře a Sněhuláček i nadále poroste do krásy a rodina zvládne jeho výchovu, je možné, že zasáhne do chovu.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář