Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh B Phantom Cats*CZ
Matka: Flér z Nového Světa
Otec: Maurice vom grossen Haus
Datum narození: 21.5.2009
Obrazek
21.9.09 se narodilo 5 malinkých myšiček ze spojení Flér z Nového Světa a Maurice vom grossen Haus.. Že dnes porodí jsme začali tušit už ve 13 hodin, vlastní porod začal v 19.30, první miminko se narodilo ve 20.10, váha 98g, druhé miminko ve 20.20, váha 82g, třetí ve 22.20, váha 100g a čtvrté ve 21.28, váha 86g. Už to vypadalo, že Flérinka skončila, už se uklidnila, odpočívala a vzorně se starala o miminka, která okamžitě po narození začala pít. Přendala jsem tedy Flérinku do čistého. Flérinka se mi ale postarala o překvapení, když najednou ještě jednou zatlačila, trošičku si zařvala a páté miminko bylo na světě - ve 22.56, váha 88g. Miminka byla tak malinká, že se těžko dalo poznat, co máme, ale druhý den už bylo jasné, že máme opět 3 kluky a dvě holčičky. Mají se čile k světu, jsou to malé pijavičky, neustále jsou přisáté, Flérinka má 8 cecíčků a mimča používají všechny, takže věřím, že váhu určitě brzy doženou. Flérinka vše zvládla na jedničku, jen jsme chvilku bojovaly o místo, kde bude rodit, neustále chtěla zalézat do malých tmavých prostorů, ale nakonec si dala říct a porodila částečně mně na posteli a čstečně v připraveném porodním místě.
Tentokrát jsme s Bárou tedy jen asistovaly a uklidňovaly, nijak zvlášť jsme zasahovat nemusely.
25.5.09 - zbarvení koťátek:
kočička č.1 - seal (silver) tabby point white
kočička č.2 - seal (silver) tabby point
kocourek č.1 - seal (silver) tabby point white
kocourek č.2 - seal (silver) tabby point
kocourek č.3 - seal (silver) tabby point

Změna:
Kočička č.1 - seal (silver) tabby point white
Kočička č.2 až č.4 - seal (silver) tabby point
Kocourek  - seal (silver) tabby point white

31.5.09 - miminka krásně rostou, začínají koukat, začínají se vybarvovat, snad už jsme se definitivně dohodli na pohlaví. Už jsme i vybrali jména. Dvě kočičky , pokud budou vhodné k chovu, jsou už zamluvené. Váha miminek 10.den je 184, 204, 206, 212 a 216g.  Mamina se vzorně stará, miminka začala otvírat očíčka. Ve fotogalerii bylo přídáno pár fotek.

Všechna koťátka našla své budoucí nové páníčky. Všechna koťátka šla do chovu. Bonnie Lady do CHS Wild Jasmine (snad se tak bude jmenovat, je to moc krásné jméno CHS, zatím ale ještě není schválené FIFE), kam šla společně s poloviční sestrou Aishou. Blanche Magic šla do CHS Bella Bohemia. Bibianne Amy letěla společně s poloviční sestrou po otci Theou Dorou a s kocourkem z CHS Natalis Springs působit v chovu do Švédska a Brie Safira šla společně s bratrem Bastienem Destino dodat novou krev do polského chovu. Doufám, že se všem bude dařit, hlavně, ať jsou všichni zdraví a novým majitelům dělají jenom radost.

Další fotečky a informace o koťátkách z vrhu B naleznete zde:
http://nevy.info/cs/v/Chovatele/Phantom+Cats/vrh+B

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Je to krásný

(EMííííí, 9. 4. 2011 12:36)

Ahojky, máš fakt super stránku :-). Mám taky něco podobnýho, ale ne o kočkách :-(...kdyžtak se podívej: myjsme-holky.blog.cz
grafika-only-for-u.blog.cz