Jdi na obsah Jdi na menu
 


(68)Vrh G Phantom Cats

17. 8. 2016

                         Vrh G Phantom Cats

nar.: 5.8.2016 - 7 miminek - 3 klucí a 4 holčičky

Yusínka se překonala a naprosto nečekaně porodila 7 barevných miminek. Tady opět očekávám velmi milé kontaktní povahy, protože Yusínka je pochodující srdíčko. Navíc vypadají miminka velice nadějně, krásné kulaté hlavinky, robusní tlapky...moc krásný vrh.

1. Granth - kluk - blue spotted - modře tečkovaný - robusní kostra, široká hlava, ale slabší profil. Není z největší, byla bych raději, kdyby si ho někdo zamiloval a vzal si ho na mazlíčka - Granth pojede dělat kamaráda našemu Quentinkovi.

SIB a 24

granth-day-8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Gia - holčička - blue torbie - modře želvovinová s kresbou - nádherná    holčička, kulatá hlavička, krasavice - neskutečně milá povaha, je prodaná na mazlíčka.

NEM g 21gia-day-8--10-.jpg

3. Gregorian - kluk - red spotted - červeně tečkovaný - krásný červený chlapeček, nádherný, veliký, kopie svého otce, vynikající povaha...je prodaný na mazlíčka, je úžasný kamarád s čivavou.

SIB d 24gregorian-day-8--28-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Genesis - holčička - black torbie - černě želvovinová tečkovaná - fantastická veliká holka, dokonalá v typu - bohužel, holčička Genesis měla smůlu, zemřela na ileus...shoda náhod a smutných okolností. Byla nejkrásnější ze všech, nikdy nezapomenu.

SIB f 24

genesis-day-8--45-.jpg

5. Genevieve - holčička blue torbie - modře želvovinová tečkovaná - moje srdeční záležitost, náhderná, sladká...ale nemůži si nechat všechny, už zůstává modrá Francis, Genevieve odjela do chovné stanice do Švýcarska.

SIB g 24genevieve-day-8--51-.jpg

6. Gareth - kluk - red tabby spotted - Amísek v červeném, krasavec, vynikající povaha, je prodaný na mazlíčka k Andílkovi a ke Stasynce.

SIB d 24gareth-day-8--3-.jpg

7. Glamour - holčička - blue torbie spotted - modře želvovinová tečkovaná

jedna holka hezčí než druhá...jedno kotě hezčí než druhé....nejraději bych si je nechala všechny....je krásná, široký nos, sladká jemná holčička, prodaná do chovné stanice do Francie.

SIB g 24glamour-day-8--11-.jpg

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil will crash worldwide internet

(MashaDip, 13. 12. 2017 23:02)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.