Jdi na obsah Jdi na menu
 


(67)Vrh F Phantom Cats

17. 8. 2016

                 Vrh F Phantom Cats

nar.: 3.8.2016 - 5 miminek - 3 kluci a 2 holčičky

Matka: Ginnie Larja Fantasia

Otec.: Ledas Rasos Gentis´LT

Porod byl pro Ginnušku dost náročný, miminka byla hodně veliká, robusní, ale

je to holka šikovná a všechno nakonec zvládla. Ledík je absolutní pohodář a mazlíček, Ginnuška je také veliký mazel, ale ne všechna její miminka jsou takoví pohodáři, i když na svého člověka se fixují a jeho bezmezně milují a věří mu....a proto je toto Ginnušky poslední vrh, pak půjde někam plnit roli domácího mazlíčka, což si plně zaslouží.

1. Francis - holčička - barva blue tortie - modrá želvička v plné barvě, můj sen, navíc krásná, úžasná, takže hned po narození bylo rozhodnuto, Francis bude nástupkyně v našem chovu po krásné veliké mamině Ginnušce, která odejde do zaslouženého důchodu.

SIB g 09francis-day-10--48-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Francesca - holčička - barva - black tortie - nádherná, veliká, robusní, krásná kulatá hlava, je jí všude plno, u všeho musí být, je hodně zvídavá, ale zůstat může pouze jedna a tak je Francesca je prodaná do chovné stanice do Anglie.

SIB f francesca-day-10--7-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Fire Angel - kluk - "Ohnivý andílek" - barva červený s bílou - nádherný! úžasný! Nejkrásnější koťátko, jaké jsem kdy viděla....uvidíme, jak se vyvine povaha, ale rozhodně chlapce budu preferovat na mazlíčka. Tak Andílek roste nejen do krásy, i když krásný on byl od malinka, ale má i super povahu. Raubíř, který musí u všeho být, jako první se vždy hrne ke mně.....určitě z něj bude výborný kamarád. ...a je! ...doma mu říkají "Tučík" :-) a je fantastický!

SIB d 09 fire-angel-day-10--17-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Forever My - kluk - "Navždy můj" - barva modrá s bílou - opět úžasný krasavec, nádherný veliký kluk.  "Máj" je kopie tatínka, modrý krasavec, mazlíček.....a "Májík" alias Jimy už našel svoji novou paničku - je prodaný na mazlíčka, a má další dva sibiřské kamarády.

SIB a 09 forever-my-day-10--14-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Frosty Wind - kluk - "Mrazivý vítr" - red (crem) point s bílou - mrazivý doufám jen barvičkou, zatím je sněhově bílý, jen na ouškách se začíná objevovat červená, možná krémová, barva.  Frostík je trošku opatrnější, je mazlíček, ale je na zemi, zatím je při chování nesvůj, ale budeme se snažit z něj mazlíčka udělat - Frostík je prodaný na mazlíčka.

NEM d 09frosty-wind-day-10--52-.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil 4.0 solve captchas of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

(MashaDip, 12. 12. 2017 19:16)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.