Jdi na obsah Jdi na menu
 


(66)Vrh E Phantom Cats

17. 8. 2016

Vrh E Phantom Cats

nar.: 31.7.2016, 8 koťátek - 5 kluků a 3 holčičky

matka: My Fluffy Happiness Fiona´RU

otec: Zodiac Phantom Cats

Naprosto s přehledem Fifinka porodila krásných 8 miminek. Nebyla úplně veliká, měla průměrnou váhu, ale rychle vše dohánění, bez problémů baští a Fifinka opět ukazuje, jaká je skvělá mamina. U všech miminek očekávám perfektní povahu....ani jinou mít nemohou, Fifinka je více pejsek, než kočička, a Zodík je ten nejúžasnější nejmazlivější kocourek na světě :-)

1. Eaton - kluk - barva: seal tabby point, nádherný veliký kluk, krásný výraz, nádherná hlava. Bude z něj opravdu krásný kocour. Eaton je prodaný na mazlíčka.

    NEM n 21eaton-day-13--18-.jpg

 

 

 

 

. 2.Eddie - kluk - barva: seal tabby point - krasavec, od malinka podobný tátovi, nádherná hlava, nejkrásnější nejsytější modrá barva oč. Eddie je volný, i když bych si ho nejraději nechala pro potřeby mojí chovné stanice. Musela bych mu ale najít bydlení. Ovšem kdyby se někdo našel, ráda si ho nechám a pojedu se s ním pochlubit na výstavu. Je to nádherný kluk, s úžasnou srstí, krásným modrým okem, a úžasnou povahou.  Tak nakonec je Eddie prodaný a poletí do USA....ale mohl letět také do Moskvy nebo do Austrálie :-)

  NEM n 21

eddie-day-13--20-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Edmund - kluk - barva blue silver spotted - krásný veliký kluk, opět krásná hlava, krásný výraz. Na barvu očí jsem moc zvědavá :-) Edmund je prodaný do chovné stanice ve Švédsku, kde jsou z něj, hlavně z jeho povahy naprosto unešení.

 SIB a (s) 24

edmund-day-13--37-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Etienne - kluk - barva blue silver spotted  - opět krásný veliký kluk, kopie svého bratr Edmunda, snad jen Etienne má trošičku delší nosánek :-) Tento krasavec je prodaný na mazlíčka. 

    SIB a (s) 24

etienne-day-13--14-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Edward - kluk - barva seal silver tabby point - největší kluk, podle váhy :-) všichni tři bratří jsou jako přes kopírák...krásný, krásná hlava, Edward je prodaný do chovné stanice ve Švédsku. Je to také krásný modrooký kluk s úžasnou povahou, krásno hlavou, perfektní srstí, úžasnou stavbou těla.

    NEM ns 21

edward-day-13--49-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Elzbieta - holčička - seal tabby point - Betynka úžasně roste, roste do krásy. Je to úplná kopie maminy, nádherná holka. Betynka je prodaná do chovné stanice v Polsku.

    NEM n 21

ezbieta-day-13--18-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Elle - holčička - seal silver tabby point - Ellinka je krásná jemná princeznička. Nádherná hlava, krásně sytá modrá barva očí, moc hezká holčička.....nejraději bych si ji nechala, ale nemám bohužel nafukovací byt - Ellinka je prodaná do chovné stanice v Norsku.

    NEM ns 21

elle-day-13--21-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Escada - holčička - black silver tabby mackerel - Esinka je číslo, krásná, dokonalá holčička s čertíkem v očích ....a nejen v očích. Také bych si ji nejraději nechala....ale prostory jsou omezené a byt 3:1 prostě nenafouknu ...Eskada odletěla do chovné stanice Prekrasne v USA.

    SIB ns 23

escada-day-13--39-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář