Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ivica von den Schwarzwaldtigern

4. 3. 2013

Ivica von den Schwarzwaldtigern, nar.26.4.2012 v Německu

ivica_-60-.jpg

 

*

 Naše krásná charismatická Ivy k nám přijela už téměř jako dospělá kočka. Ivy se sice narodila v Německu, ale oba její rodiče pocházejí z Ruska. V jejím rodokmenu se vyskytují i něvičky, tak tajně doufám, že Ivy má gen. To se nám ukáže s prvníma koťátkama :-)

barva:  černá kouřová s bílou

EMS kód: SIB ns 09

Váha Ivy není nijak excelentní, váží 3,5kg. Krycí srst má dost dlouho, krásně hrubou, ale bohužel nemá podsadu. Ivy musíme hledat ženichy s dobrou srstí a s robusní kostrou. Má bohužel jednu velikou chybu, nemusí lidi, nevěří jim. Naštěstí tuto vlastnost vůbec nepředává dětem. Její děti, všechny, mají naopak naprosto úžasnou povahu. Z jejího třetího vrhu, z vrhu Z jsem si nechala pro svoji chovnou stanici hned dvě dětičky, kočičku Zoie, moje zlato, miluje mne a já jí, moje vysněná "osudová" kočička - proto Zoie Moira (osud), černá s bílou. A také v naší chovné stanici zůstal úúúúžasný kocourek Zodiac - černý koužový po mámě, ale co nemá rozhodně po mámě je povaha. Neuvěřitelná povaha. Více u jeho profilu.

Nyní, březen 19, očekává Ivy svoje poslední koťátka. Moc doufáme, že se nám  v posledním vrhu narodí kouřová holčička a že v naší stanici nahradí maminu Ivy, že bude pokračovatelka její krásy, jemnosti, ale i barvy a že podědí úžasné vlastnosti skvělé matky.

 

Matka vrhů: O, T, Z, C2, Ch2

Zdravotní testy:

PKD + HCM - UZ vyšetření - MVDr.Hrib -  4/2013  negativní, normal

PKD + HCM - UZ vyšetření - MVDr.Hrib - 3.6.2015 - negativní, normal

PKD + HCM - UZ vyšetření - MVDr.Hrib - 16.8.2017 - negativní, normal

Rodokmen:  http://pawpeds.com/db/?a=p&id=1153483&g=4&p=sib&date=iso&o=ajgrep

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář