Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ginnie Larja Fantasia

9. 9. 2014

Nar.7.11.2013

dsc_0920.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Ginnie Larja Fantasia

Nar.7.11.2013 v chovné stanici u kamarádky v Ústí nad Orlicí

Matka: Ch Collombina Phantom Cats (opakovaně HCM a PKD negativní)

Otec: Ch Gabriel Xerxes (opakovaně HCM a PKD negativní)

Barva: black tortie with white (černá želva s bílou)

EMS kód: SIB f 09

Zdravotní výsledky:

PKD - UZ vyš.- MVDr.Hrib - 2.8.2014 - negativní

HCM - UZ vyš. - MVDr.Hrib - 17.9.2014 - normal

PKD + HCM - UZ vyš. - MVDr.Hrib - 3.6.2015 - negativní, normal

PKD + HCM - UZ vyš.- MVDr.Hrib - 26.4.2017 - negativní, normal

Matka vrhů V, D2, F2

Ginnie je moje zlato. Úžasná kočička, hrdá, sebevědomá, pyšná a veliká. Její aktuální váha (16.1.2015) je 5kg. A to má doma ještě svoje první miminka - vrh V, která se narodila 26.10.2014. U Ginnie jsme museli zažádat o povolení předčasného krytí z důvodu permanentní říje. Ginnie bez problémů zabřezla, bez problémů, i když s pomocí, porodila svoje první dvojčátka. Kluk byl opravdu hodně veliký a proto jsem musela Ginnušce pomoct. Ginnie je vlastně moje vnučka z obou stran, mamina z mé chovné stanice a tatínek můj úžasný chovný kocour, a dokonce pravnučka z maminy strany- Babička byla Bela Luna von Jesscat. Holčička, která byla a je opravdu úžasný mazel, byla vynikající matka, milující svoje miminka a také lidičky. A já byla hloupá a nenechala jsem si po ní žádnou holčičku v chovu. Belinka už si dávno užívá svůj kočičí "důchod" jako rozmazlovaný jedináček, miláček rodiny a já si holt musela pořídit její vnučku. Ale prostě tyto linie jsou vynikající matky, holky bez jakýchkoliv hormonálních problémů. Ani Ginnie není vyjímka, úžasně se stará o svý první miminka, přestože je měla relativně hodně brzo. V současné době (srpen 2016) má Ginnuška svoje poslední miminka, protože u dětiček trošku vázne povaha....a budeme jí hledat nový domov, kde by si užívala klidu, mazlení, pohody, kterou si tolik zaslouží. Jako její nástupkyně zůstane v naší chovné stanici kočička z jejího posledního vrhu, nádherná modrá želvička Francis.

....změnila jsem názor....Ginnie je veliká kočka, nyní v lednu 2017 váží 5,6kg. Což je moc hezká váha na kočičku, a její poslední vrh měl naprosto úžasnou povahu,  rozhodla jsem se ještě Ginnušku z chovu nevyřazoval.

Svůj čtvrtý vrh očekává Ginnie cca 17.6.2017. Otec koťátek bude nádherný veliký něvský kluk Kuz´Kin Dom Elvis Presley´RU.  Na miminka jsem opravdu moc a moc zvědavá. Očekávám malá slůňata :-) Oba jsou opravdu robusní konstituce, oba jsou velcí......

 

Rodokmen: https://pawpeds.com/db/?a=p&id=1216711&g=4&p=sib&date=iso&o=ajgrep

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář