Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cya Baya Wild Jessamine

12. 2. 2013

Cya Baya Wild Jessamine, nar.24.3.2012 v Liberci.  cya_baya_-28-.jpg

 

 

 

 

 

 

 Na své druhé narozeniny si Baya porodila svá první koťátka - vrh S Phantom Cats - 24.3.2014. Během dvou hodin porodila 6 koťátek. Bohužel první  holčičku při bolestech při porodu druhého miminka "cvakla" do hlavičky a u té se objevila po týdnu epilepsie a na doporučení veterináře byla uspána. Baya se ale asi zřejmě nenarodila jako mamina, miminka neměla moc ráda. Naštěstí ji s ochovem a péčí naprosto vzorně pomohli holky Fifinka a Stasy, které v té době měly také svá miminka. Dnes je již Baya kastrovaná a žije u jedné známé jako domácí mazlíček a je tam maximálně spokojená. Přivlastnila si starší malou britskou kočičku a o tu se teda "stará vzorně" :-) ...až je to Hedušce někdy nemilé :-). Moc děkuji za poskytnutí úžasného nového domova, plného pochopení pro Bayi náročnou svéraznou povahu  paní Krásenské.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výstavy: 16.2.2013 MVK Star Show Praha - Alfred Wittich (CH) - V3

 

 

 

 

 


Rodokmen: http://pawpeds.com/db/?a=p&id=1153488&g=4&p=sib&date=iso&o=ajgrep

rodokmen_cya_baya_wild_jessamine.jpg 

 

výstavní kariéra Bayu opravdu nečeká.

 

                                                                           HCM negativní

 

Zdravotní testy: UZ vyšetření 2/2013 (MVDr.Hrib) PKD negativní

 

Typem je Baya průměrná kočička. Postava spíše střední, hlavička je krásná, až na bradičku. I tu má bohužel po dědovi (Maurice vom grossen Haus). Po tatínkovi má krásnou sytou barvu očí, i když jeho odstínu až tak úplně nedosahuje. Ale srst má velice kvalitní.

 

To, že je Baya u nás, je veliká náhoda. Kamarádka prodala Bayu spolu se sestrou jedné slečně, která si ovšem s kočičkami nepadla do noty, ono, v jednom pokoji, kde byly zavřené samy se není čemu divit.....a tak se kamarádka rozhodla, že je té slečně odebere. K nám je přivezla na focení. ...aby se mohly znovu dát k nabídce....ale jak jsem Bayu fotila, najednou jsem na stole viděla babičku Flérinku, mojí Flérinku, moje zlato....a neodolala jsem. A tak už Bayinka zůstala u nás. Povahu má tedy hodně po dědovi Maurim. Ale krásnu po babičce (Flér) a také po tatínkovi (Valentin Neva´s Mystery). Baya miluje ostatní kočky, je nekonfliktní, ale k lidem opatrná. Jednou k ní budeme muset najít ženicha s velice klidnou povahou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zlatíčko

(Zuzana, 3. 3. 2014 16:28)

Baya je krásný zlatíčko:-) Je to prostě KOČKA !

Zlatíčko

(Martina Bočková, 4. 3. 2014 18:25)

Baya je skutečně KOČKA!! :-) Je opravdu moc krásná!